Logo bs.boatexistence.com

Da li je kanjon Sierra pobijedio danas?

Sadržaj:

Anonim

Haskisi, predvođeni najboljim gardijskim triom bilo gdje u Kaliforniji, došli su do pobjede 80-72, donijevši Sierra Canyonu (15-1) prvi poraz u playoffu od sezonu 2018. i okončanje niza od 21 pobjedničkog plej-ofa.

Koji je rezultat igre Sierra Canyon?

44-22 (L) Sierra Canyon vs.

Ko je osvojio Sierru?

Run game podiže Corona Centennial do pobjede na Honor Bowl-u nad Chatsworth Sierra Canyon. Corona Centennial tailback Jayson Cortes odbacio je pokušaj meča u prvom poluvremenu linijskog beka Sierra Canyona Angela Pulida. Cortes je trčao za dva tačdauna i više od 200 jardi i dobio je trofej MVP igre.

Da li je Sierra Canyon izgubio?

Centennial igrači slave svoju pobjedu nad domaćinom Sierra Canyon u petak navečer u utakmici za titulu Southern Section Open Division. Bronny, koji je 247Sports rangirao kao 25. najbolji student druge godine u zemlji, također je pogodio ključnu trojku za 4 minuta i 23 sekunde do kraja i smanjio vodstvo Centenniala na 70-67. Ali to nije bilo dovoljno.

Od koga je Sierra Canyon izgubio?

Neko je zaboravio reći protivniku Sierra Canyona, Corona Centennial, da ne igra ulogu spojlera. Haskisi, predvođeni najboljim bekovskim triom bilo gdje u Kaliforniji, došli su do pobjede rezultatom 80-72, donijevši Sierra Canyonu (15-1) prvi poraz od sezone 2018. i prekinuvši pobjednički niz od 21 utakmice u plej-ofu.