Logo bs.boatexistence.com

Da li je Roberta Battaglia pobijedila?

Sadržaj:

Iako je završila na četvrtom mjestu iza konačnog pobjednika, izgovorenog pjesnika Brandona Leakea, Battaglia ne žali - i ima dosta poniznosti. “Bila sam tako iznenađena što sam ušla u finale,” rekla je. “Zamislite da ste u Top 5 kada je toliko ljudi želelo ovaj veliki, veliki san i priliku da izađe na scenu.

Da li je Roberta Battaglia osvojila America's got talent?

Roberta Battaglia, 11-godišnja pjevačica iz Kanade koja se plasirala u finale 15. sezone serije America's Got Talent, završila je na četvrtom mjestu u finalu u srijedu navečer.

Gdje je sada Roberta Battaglia?

Roberta je rođena 2009. godine od roditelja Italijana, čime je sada napunila 10 godina. Živi u Torontu, Kanada, i tečno govori engleski i italijanski jezik. Njen otac, Alessandro, je također pjevač.

Ko je upravo osvojio AGT 2020?

A pobjednik America's Got Talent 2020 je… Brandon Leake. Rođen u Stocktonu u Kaliforniji oduševio je konkurenciju i očarao milione svojim emotivnim izgovorenim riječima kroz cijelu seriju. A u finalu u srijedu navečer uzeo je krunu sezone 15.

Da li je Angelina Jordan osvojila AGT 2020?

Od osmogodišnjakinje koja se takmiči na Norway's Got Talent do sticanja miliona pregleda na svom YouTube kanalu, Angelina je mlada snaga na koju se treba računati. Angelina možda nije osvojila America's Got Talent: Druga sezona šampiona, ali je daleko od poraza.