Da li snickers ima orašaste plodove?

Da li snickers ima orašaste plodove?
Da li snickers ima orašaste plodove?
Anonim

Snickers čokoladica se sastoji od nugata, kikirikija i karamele prelivene čokoladom.

Jesu li Snickers bez oraha?

Snickers ne sadrže sastojke glutena, ali nemaju certifikat bez glutena. Snickers sadrži šećer, mliječne proizvode (mlijeko i puter), kikiriki, kukuruzni sirup, soju i jaja. Ako imate alergiju ili netoleranciju na bilo koju od ovih namirnica, Snickers je zabranjen.

Koje vrste orašastih plodova su u Snickersu?

To je puno kikiriki Kikirik je jedan od glavnih sastojaka Snickers bara, a svaka pločica sadrži oko 16 kikirikija. Oko 100 tona kikirikija ide u proizvodnju 15 miliona Snickers pločica koje se proizvode svaki dan.

Da li Snickers ima orahe?

Oni to naplaćuju kao zadovoljavajuću mješavinu kikirikija, badema i lješnjaka u kombinaciji sa karamelom i nugatom marke SNICKERS®, sve premazano kremastom mliječnom čokoladom. … Osim mlijeka, jaja, soje, lješnjaka, badema i kikirikija, pločice mogu sadržavati i tragove drugih orašastih plodova.

Da li Snickers ima bademe?

Mars Bar ima novo ime - Snickers Almond Bar. To je bombona sa pečenim bademima, nugatom, karamelom i mliječnom čokoladom.

Preporučuje se: