Logo bs.boatexistence.com

Da li je tampa bay pobijedio sinoć?

Sadržaj:

Takeaways From the Buccaneers Pobjeda u četvrtak navečer nad Eaglesima. … Tampa Bay Buccaneersi nadmašili su Philadelphia Eaglese sinoć, krenuvši na vrući početak sa vođstvom na poluvremenu od 21-7 dok su nadmašili Eaglese sa 233 ofanzivne jarde u poređenju sa 73.

Je li Tampa Bay pobijedio u njihovoj fudbalskoj utakmici sinoć?

Eagles vs. Buccaneers konačni rezultat, rezultati: Fournetteova 2 TD pomažu Tampa Bayu da preživi povratničku ponudu Philly. Orlovi su kasno učinili stvari zanimljivim, ali na kraju to nije bilo dovoljno jer su Buccaneersi ostvarili 28-22 pobjedu u gostima na "Thursday Night Football" kako bi poboljšali na 5-1 u sezoni.

Je li tim Toma Bradyja pobijedio sinoć?

(AP) - Tom Brady okupio Tampa Bay Buccaneers do pobjede od 19-17 nad Patriotsima kišne nedjeljne noći u svom povratku u Novu Englesku, sa Ryanom Succopom pogodivši pobednički gol od 48 jardi kasno u četvrtoj četvrtini.… Novac Patriotsa Mac Jones završio je 31 od 40 za 275 jardi i dva tačdauna.