Logo bs.boatexistence.com

Je li fabinho igrao za Real Madrid?

Sadržaj:

Debitovao je za Real Madrid 8. maja 2013., igrajući 14 minuta umjesto Fábija Coentrãa i asistirajući pri šestom golu Ángel Di María u 6-2 La Liga pobjeda nad Malagom na stadionu Santiago Bernabéu.

Je li Fabinho igrao za Real Madrid?

8. juna 2012, Fabinho se pridružio portugalskoj Primeira Liga ekipi Rio Ave na šestogodišnji ugovor. … Debitovao je za Real Madrid 8. maja 2013., igrajući 14 minuta umjesto Fábija Coentrãa i asistirajući kod šestog gola Angela Di Marije u pobjedi La Lige nad Malagom rezultatom 6–2 na stadionu Santiago Bernabéu.

Koliko je Monako platio za Fabinha?

Vezista Liverpoola Fabinho potpisao je novi petogodišnji ugovor da ga zadrži na Enfildu do 2026. To je nagrada za izuzetan doprinos brazilskog internacionalca klubu otkako je stigao u a £43,7 milionase preselio iz Monaka prije tri godine.

Je li Fabinho dobar FIFA 21?

Ja bih lično rekao da je fabinho odličan izbor kao cdm. … Uzima svaku loptu koju izazove, obično bez pravljenja faula, i postavlja krilnog igrača odličnom loptom. Njegov tempo sa sidrom je dovoljan da održi korak sa nekim napadačima i krilnim igračima.

Koliko je koštala Allison?

Dana 19. jula 2018. godine, Liverpool je službeno potvrdio potpisivanje Alissona za naknadu od £66,8 miliona (€72,5 miliona), čime je postao najskuplji golman svih vremena, nadmašivši transfere Edersona (najskuplji u funti sterlinga) i Gianluigi Buffona (najskuplji u evrima).