Logo bs.boatexistence.com

Ko je kralj Lige šampiona?

Sadržaj:

Cristiano Ronaldo vodi u UEFA Ligi šampiona po postignutim golovima svih vremena, postigavši ukupno 135 golova. Lionel Messi je na drugom mestu sa 120 golova. Oba igrača su prilično daleko od ostalih kandidata, a trećeplasirani Robert Lewandowski postigao je 73 gola.

Ko je kralj Lige šampiona svih vremena?

Kao što možete vidjeti iz naše tabele ispod, Cristiano Ronaldo je najbolji strijelac u istoriji Lige šampiona (uključujući i Evropski kup). Pomno ga prati njegov najveći rival, Lionel Messi iz Barselone.

Ko je kralj La Lige?

Lionel Messi oborio je ligaški rekord Telmo Zarra od 251 gola. Evo kako je to uradio.

Ko ima više Messija ili Ronalda u Ligi šampiona?

Koliko su šampiona osvojili? Portugalska superzvijezda je osvojila Ligu prvaka pet puta, dok je Messiosvojio četiri puta.

Je li Ronaldo bolji od Messija?

Ronaldova međunarodna karijera stavlja ga na viši nivo od Messija Zapravo, Messi nikada nije osvojio međunarodni trofej. Izgubio je finale i na Copa America (šampionat Južne Amerike) i na Svjetskom prvenstvu. U međuvremenu, Ronaldo je predvodio svoju Portugaliju da osvoji Evropsko prvenstvo 2016.