Logo bs.boatexistence.com

Da li je Ledecky osvojio zlato?

Sadržaj:

Anonim

Kathleen Genevieve Ledecky je američka takmičarska plivačica. Osvojivši 7 olimpijskih zlatnih medalja i 15 zlatnih medalja na svjetskim prvenstvima, najviše u istoriji za plivačice, smatra se jednom od najvećih plivačica svih vremena.

Da li Ledecky osvaja zlato u 800?

U 800, međutim, Ledecky je imao prednost domaćeg terena. Osvojila je 800 besplatnog zlata u Londonu za više od četiri sekunde i ponovo ga osvojila u Riju za više od 11 sekundi, i bila je prva 24 puta u istoriji na toj udaljenosti u subotu.

Da li je Katie Ledecky danas osvojila zlato?

Američka Katie Ledecky Three-Peats i Opet osvaja olimpijsko zlato na 800 metara slobodnim stilom. Katie Ledecky iz tima SAD-a reaguje nakon što je u subotu osvojila zlato u ženskoj disciplini 800 metara slobodnim stilom u Tokyo Aquatics Centru.

Koliko medalja je Ledecky osvojio 2020?

Pobjedom, Ledecky, 24, zatvorila je Olimpijske igre 2020. sa dva zlata i dva srebra. Rekla je da će nastaviti plivati do Olimpijskih igara 2024. u Parizu. U emisiji NBC-a nakon svoje trke, rekla je, "Možda, '28, vidjećemo. "

Koliko zlata je Ledecky osvojio?

Kathleen Genevieve Ledecky (rođena 17. marta 1997.) je američka takmičarska plivačica. Nakon što je osvojila 7 olimpijskih zlatnih medalja i 15 zlatnih medalja na svjetskim prvenstvima, najviše u istoriji za plivačice, smatra se jednom od najvećih plivačica svih vremena.